21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

Меню

ПОСЛУГИ ПРОММОНТАЖНАЛАДКА

Наші контакти

21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

(067) 430-50-17 , (067) 430-5017

energopromnaladka@gmail.com

Пн-Пт: 9.00-18.00

Обслуговування пальників Weishaupt

Наше Підприємство є сертифікованим сервісним центром пальникового обладнання фірми Weishaupt.


Працюємо в Подільському регіоні, та охоплює Вінницьку, Хмельницьку, Житомирську область, де проводить пуско-налагоджувальні роботи та подальше сервісне обслуговування пальникового обладнання.

Підприємство має великий досвід та базу підприємств-замовників що роками користуються послугами сервісного обслуговування та відчули на практиці всі переваги від підтримання обладнання в базовому стані та його безперебійної роботи.

Підприємство отримало сертифікат після проведення навчання працівників на заводі-виробнику в Германії.


WEISHAUPT – Gas- und Olbrenner–W – 00001762010. Від 04.03.2011р.


МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
НАКАЗ 15.05.2015  № 285

V.3. Вимоги безпечної експлуатації газопроводів і установок, що використовують газ, промислових і сільськогосподарських підприємств, котелень, підприємств комунально-побутового обслуговування виробничого характеру
3.2. До технічного обслуговування і ремонту споруд та об’єктів системи газопостачання промислових і сільськогосподарських підприємств, підприємств комунально-побутового обслуговування населення допускається залучення суб’єктів господарювання, що мають дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки відповідно до вимог порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки.
3.9. Всі газопроводи і установки, що використовують газ, підлягають технічному обслуговуванню і ремонту у строки, що зазначені в паспортах або інструкціях заводів-виробників обладнання, приладів, апаратів з урахуванням місцевих умов експлуатації.
Технічне обслуговування необхідно здійснювати не рідше ніж один раз на місяць, а поточний ремонт - не рідше ніж один раз на 12 місяців.

На практиці тримати спеціалізовану службу на невеликому підприємстві економічно не вигідно: роботи для такої служби не багато а матеріальне утримання, організація та витрати на оплату праці значні. Користуватися послугами окремих спеціалістів по найму не дозволяється. 

Тому, найкращий варіант – договір на обслуговування систем автоматики зі спеціалізованою організацією. Витрати мінімальні, нормативні вимоги витримані, обладнання працює надійніше, а в випадку поломок (яких значно поменшає) є до кого звернутися.

Обслуговування пальників WeishauptОбслуговування пальників WeishauptОбслуговування пальників WeishauptОбслуговування пальників Weishaupt

ПромМонтажНаладака

Виконуємо пусконалагоджувальні, режимно-налагоджувальні роботи, ремонт та заміну автоматики на паливовикористовуючому обладнанні

Є офіційним представником виробників котельного обладнання "WEISHAUPT" та "UNIGAS"

З 1994 року ПП "Проммонтажналадка" працює в м.Хмельницькій та сусідніх областях, з 2005 року підприємство відкрило філіал в м.Вінниця і активно працює з замовниками як міста, так і всієї Вінницької області

Адреса / Контакти

21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

(067) 430-50-17

energopromnaladka@gmail.com

Пн-Пт: 9.00-18.00