21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

Меню

ПОСЛУГИ ПРОММОНТАЖНАЛАДКА

Наші контакти

21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

(067) 430-50-17 , (067) 430-5017

energopromnaladka@gmail.com

Пн-Пт: 9.00-18.00

Вітчизняні зерносушильні агрегати (ДСП-32,50. СКП і інші.). Заміна та Модернізація автоматики безпеки та сигналізації, систем КВПіА

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ – ЕКОНОМІЯ БЕЗ ВТРАТИ ПОТУЖНОСТЕЙ


Економія – це зниження постійних витрат, до яких відносяться в тому числі плата за енергоносії та витрати на оплату праці.

Підприємство "Проммонтажналадка" здійснює на підприємствах та організаціях області ряд заходів з енергозбереження: встановлення автоматики регулювання та захисту пальникових пристроїв, встановлення пальників, наладка економічної роботи агрегату.

Ми пропонуємо поетапне або комплексне вирішення питань економії, надійності та безпеки роботи зерносушильного агрегату.


1) Режимно-налагоджувальні роботи по зерносушарках. Режимна наладка – це не тільки вимога Держінспекції з енергозбереження, а й зниження викидів в атмосферу та підвищення ККД агрегату, тобто економія. Наприклад, зерносушарка ДСП-32 спалює приблизно 150 м3/год. Підвищивши ККД навіть на 1%, за місяць роботи сушарки можливо зекономити до 1000 м3 природного газу. (150*24*30= 108000 м3; 1%=108000/100=1080 м3).

2) Встановлення автоматики регулювання та захисту роботи зерносушарки. Автоматичне регулювання та захист дає змогу виключити людський фактор. Убезпечити сушарку та зерно від помилкових дій оператора. Постійно, автоматично підтримувати заданий режим горіння пальника без втручання оператора. При встановленні зв'язку з ком'ютером та програмного забезпечення контролювати роботу зерносушарки дистанційно.

3) Встановлення сучасних пальників з автоматикою безпеки та регулювання. Нові пальники дають економію палива, забезпечують надійну роботу та автоматичний режим.

Виконуємо роботи:
 • пусконалагоджувальні роботи по зерносушарках всіх типів, в т.ч. зарубіжного виробництва будь-якої потужності.
 • режимно-налагоджувальні роботи та еколого-теплотехнічні випробування зерносушильних агрегатів з оформленням технічного звіту з режимною картою, погодженою в Державній інспекції з енергозбереження;
 • монтаж пальників, заміна пальників на нові;
 • монтаж та наладка автоматики захисту, контролю та регулювання;
 • заміна системи автоматики на нову, встановлення та наладка додаткових систем автоматичного регулювання та контролю.

Хлібоприймальні підприємства з якими ми працювали:
 • Закупнянське ХПП – Заміна застарілої автоматики безпеки та сигналізації на семи зерносушильних агрегатах (двох ДСП-32, одному М-819,одному ДСП-50, двох СКП-12, одному СКП-6), режимно-налагоджувальні роботи на вказаних агрегатах.
 • Дунаєвецький КХП (станція Дунаївці, Держрезерв) - Заміна застарілої автоматики безпеки та сигналізації на п'яти зерносушильних агрегатах ДСП-32,режимно-налагоджувальні роботи на вказаних агрегатах.
 • Ржевудське КХП (м. Погребище Вінницької обл.) – Пусконалагоджувальні роботи на трьох зерносушильних агрегатах ДСП-32, після заміни пальників та автоматики безпеки та сигналізації.
 • Красилівське ПХП – переведення з рідкого палива на газ, монтажні роботи, режимно-налагоджувальні роботи на зерносушильних агрегатах ДСП-32, ремонт, та ревізія автоматики безпеки та сигналізації.
 • "Нібулон" c. Кам'янка Кам'янець-Подільського р-ну. – Пусконалагоджувальні роботи по двох зерносушильних агрегатах МС-3180.
 • ТОВ "Хмельницьк Хлібопродукт" смт. Ярмолинці - Пусконалагоджувальні роботи по чотирьох зерносушильних агрегатах Meyer Tower ME 2000S.
 • Полонський КХП – режимно-налагоджувальні роботи по двох зерносушильних агрегатах ДСП-32,50. Ревізія та ремонт автоматики безпеки та сигналізації.
 • "Зоря" с. Котелянка – Пусконалагоджувальні роботи, ревізія та ремонт автоматики зерносушильного агрегату Farm Fans CF/AB 270.
 • Біоз-Хорост с. Малиничі Хмельницького р-ну - Пусконалагоджувальні роботи зерносушильного агрегату Sukup.
 • Візит, комб. завод Адампіль - Пусконалагоджувальні роботи амер.зерносушильного агрегату МС-975
 • "Обрій" с. Голосків Летичівський р-н - Пусконалагоджувальні роботи зерносушильного агрегату Farm Fans CF/AB 270"Нові аграрні технології" с. Олешин Хмельницького р-ну- Пусконалагоджувальні роботи американського зерносушильного агрегату C2140A
 • ТОВ "Куриловецьке і К" с. Курилівці Жмеринського р-ну. Пусконалагоджувальні роботи зерносушильного агрегату MECMAR VERONA  з пальником riello

Вітчизняні зерносушильні агрегати (ДСП-32,50. СКП і інші.)Вітчизняні зерносушильні агрегати (ДСП-32,50. СКП і інші.)Вітчизняні зерносушильні агрегати (ДСП-32,50. СКП і інші.)Вітчизняні зерносушильні агрегати (ДСП-32,50. СКП і інші.)

ПромМонтажНаладака

Виконуємо пусконалагоджувальні, режимно-налагоджувальні роботи, ремонт та заміну автоматики на паливовикористовуючому обладнанні

Є офіційним представником виробників котельного обладнання "WEISHAUPT" та "UNIGAS"

З 1994 року ПП "Проммонтажналадка" працює в м.Хмельницькій та сусідніх областях, з 2005 року підприємство відкрило філіал в м.Вінниця і активно працює з замовниками як міста, так і всієї Вінницької області

Адреса / Контакти

21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

(067) 430-50-17

energopromnaladka@gmail.com

Пн-Пт: 9.00-18.00