21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

Меню

ПОСЛУГИ ПРОММОНТАЖНАЛАДКА

Наші контакти

21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

(067) 430-50-17 , (067) 430-5017

energopromnaladka@gmail.com

Пн-Пт: 9.00-18.00

Автоматизація котлів

Автоматизація котлів


Наша спеціалізація – теплотехнічне обладнання. 

Ми маємо більше 10-ти років досвіду запуску та налагоджування парових та водогрійних котлів, сушарок та печей, що працюють на різних видах палива. 


За цей час нам довелося працювати з десятками різних проектів автоматизації та на практиці пусконалагоджування переконатися в перевагах та недоліках тих чи інших рішень щодо автоматизації, використання приладів, датчиків та засобів автоматизації. Вже більше 5-ти років ми втілюємо набутий досвід в розробку власних проектів автоматизації котлів та котелень. 

Що  ми автоматизуємо?

Теплотехнічне обладнання, що працює на газоподібному або твердому паливі:

 • Водогрійні котли від 0,5 МВт.
 • Парові котли від 0,5 т/год.
 • Сушарки (пальникові пристрої)
 • Печі

Які роботи виконуємо?

Весь комплекс робіт по автоматизації «під ключ»:

 • Проект автоматизації.
 • Комплектація обладнання.
 • Розробка програм для програмованих логічних контролерів (ПЛК).
 • Складання щитів та шаф автоматики.
 • Монтаж та підключення автоматики (датчиків, приладів).
 • Пусконаладка автоматики.
 • Налагоджування автоматичних режимів.

Які прилади використовуємо?

Тільки надійне, перевірене обладнання від відомих виробників але за доступними цінами:
 • ПЛК (контролери) фірми WAGO (Німеччина).
 • Електрообладнання: ЕТІ (Словенія), Scame (Італія), Lovato (Італія).
 • Сервоприводи: Belimo (Швейцарія).
 • Датчики: Aplisens (Польша),  Danfoss (Данія), Овен (Україна), Dinel (Чехія).
 • Перетворювачі частоти:  Danfoss (Данія), Schneider (Німеччина), INVT (Китай).
Наші співробітники проходили навчання на заводах-виробниках (WAGO, Weishaupt, Овен) тому добре ознайомлені зі специфікою обладнання, що використовується в наших проектах автоматизації.  

Досвід автоматизації котелень.

1.    Паровий котел ДЕ 10/14 з газовим пальником Weishaupt на базі блока автоматичного управління БАУ-ТП «Альфа». 2012 р. м. Дубно, ПАТ «Дубномолоко» (ТМ КОМО).
2.    Парова котельня з трьома котлами ДЕ 6.5 та деаератором, паливо – лузга соняшника на базі контролерів МІК-52 (Мікрол, Івано-Франківськ), м. Зіньків, 2014р. (ТОВ Укролія)
3.    Паровий котел ДЕ 10/14 з газовим пальником Weishaupt на базі контролера СПК-207 (Овен, Харків) та SCADA системи MasterSCADA. м. Чуднів, 2015 рік, Спиртзавод, ДП Житомирський лікеро-горілчаний завод.
4.    Паровий котел ДКВР 10 з газовим пальником ГМГП на базі контролера СПК-207 (Овен, Харків). м. Канів 2016р. Молокозавод (ТМ «Клуб сиру»).
5.    Парова котельня з двома паровими котлами ДЕ 6,5/14, паливо – лузга соняшника, деаератор, хімводопідготовка, система паливоподачі, повернення конденсату на базі ПЛК WAGO (Німеччина). м. Криве Озеро, 2017р. ТОВ «Кривоозерський комбікормовий завод».
6.    Модернізація системи автоматизації (співвідношення паливо-повітря, регулювання тиску, рівня, розрідження та вмісту кисню в димових газах) двох парових котлів потужністю 25 т/год на базі ПЛК Siemens Simatic S7. с. Адампіль Хмельницька область, 2019р. ТОВ «Адампільсоя».
7.    Парова котельня з котлом ДЕ-25 з газовим пальником Unigas, деаератор та загальнокотельне обладнання (запас хімочищеної води, конденсат, система хімводопідготовки, система загазованості котельні) на базі ПЛК WAGO (Німеччина) та SCADA системи SimpleSCADA. м. Ізяслав, 2019р. ТОВ «Зелений Парк».

ПромМонтажНаладака

Виконуємо пусконалагоджувальні, режимно-налагоджувальні роботи, ремонт та заміну автоматики на паливовикористовуючому обладнанні

Є офіційним представником виробників котельного обладнання "WEISHAUPT" та "UNIGAS"

З 1994 року ПП "Проммонтажналадка" працює в м.Хмельницькій та сусідніх областях, з 2005 року підприємство відкрило філіал в м.Вінниця і активно працює з замовниками як міста, так і всієї Вінницької області

Адреса / Контакти

21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

(067) 430-50-17

energopromnaladka@gmail.com

Пн-Пт: 9.00-18.00