21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

Меню

ПОСЛУГИ ПРОММОНТАЖНАЛАДКА

Наші контакти

21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

(067) 430-50-17 , (067) 430-5017

energopromnaladka@gmail.com

Пн-Пт: 9.00-18.00

Сервісне обслуговування обладнання

Сервісне обслуговування паливовикористовуючого обладнання

Сервісне обслуговування паливовикористовуючого обладнання

Сервісне обслуговування автоматики безпеки, сигналізації та регулювання на паливовикористовуючому обладнанні


Витяг з "Правил газопостачання ПБСГУ Державний комітет України з нагляду за охороною праці (Держнаглядпраці)

Наказ № 254 від 01.10.1997…..":

4.12.10. Перевірка спрацювання пристроїв захисту, блокування і сигналізації повинна проводитися в терміни, передбачені інструкціями заводів-виготовлювачів, але не рідше 1 разу на місяць.

4.12.12. Експлуатація газового обладнання з відключеними контрольно-вимірювальними приладами, автоматикою безпеки і передбаченими проектом приладами блокування і сигналізації забороняється.

4.12.20. Технічне обслуговування і ремонт засобів контролю, автоматизації і сигналізації повинно здійснюватися спеціалізованими службами підприємств, які експлуатують дані засоби, або спеціалізованими підприємствами за договором.

На практиці тримати спеціалізовану службу на невеликому підприємстві економічно не вигідно: роботи для такої служби не багато а матеріальне утримання, організація та витрати на оплату праці значні. Користуватися послугами окремих спеціалістів по найму не дозволяється. Тому, найкращий варіант – договір на обслуговування автоматики зі спеціалізованою організацією. Витрати мінімальні, нормативні вимоги витримані, обладнання працює надійніше, а в випадку поломок (яких значно поменшає) є до кого звернутися.

Послуги по сервісному обслуговуванню автоматики по договору коштують дешевше ніж виплачувати зарплату навіть одному слюсарю КВПіА не кажучи про цілу службу.

ПромМонтажНаладака

Виконуємо пусконалагоджувальні, режимно-налагоджувальні роботи, ремонт та заміну автоматики на паливовикористовуючому обладнанні

Є офіційним представником виробників котельного обладнання "WEISHAUPT" та "UNIGAS"

З 1994 року ПП "Проммонтажналадка" працює в м.Хмельницькій та сусідніх областях, з 2005 року підприємство відкрило філіал в м.Вінниця і активно працює з замовниками як міста, так і всієї Вінницької області

Адреса / Контакти

21000, м. Вінниця, вул. Перший тупик Левадний, 4

(067) 430-50-17

energopromnaladka@gmail.com

Пн-Пт: 9.00-18.00